Херсонські спекулянти наживаються на картках поповнення так званого «російського мобільного оператора»

Херсонські спекулянти наживаються на картках поповнення так званого «російського мобільного оператора»
03 / 07 / 2022

Скретч-карти так званого «російського мобільного оператора» з назвами «На связи» або «+7 телеком» з поповненням рахунку на 300 рублів продаються в Херсоні за 250-270 грн.

Про це розповідають і пишуть в соцмережах мешканці окупованого міста.

Скретч-карти, за допомогою яких можна поповнити мобільний рахунок, продають в кількох місцях Херсона, вартість однієї картки - 250-270 грн на розсуд людей, які продають картки.

Люди кажуть, що зараз за 250 гривень в Херсоні на ринку можна купить кілограм гарної свинини. Тому чимало містян, які придбали картки так званого «російського оператора» вирішують не поповнювати їх, очікуючи що або Херсон найближчим часом визволять від рашистів, або окупанти оговтаються й почнуть продавати поповнення не за спекулятивними, а за адекватними цінами.

Здивовані херсонці й самим фактом поповнення номерів за допомогою скретч-карток, тобто картонних або пластикових карток із захисним шаром, під яким нанесений код поповнення. В Україні такий спосіб поповнення мобільного рахунку вже майже пішов в небуття, бо люди користуються онлайн-поповненням. 

До того ж херсонці скаржаться, що за допомогою номерів так званих «російських мобільних операторів» «+7 телеком» і «Мир Телеком», які працюють в Херсоні, неможливо зареєструватися навіть не російських ресурсах: в соцмережах, системах онайн-платежів. Онлайн-ресурси не ідентифікують введений користувачем номер як приналежний до якогось оператора, й процедура реєстрації припиняється.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости