Херсонські рятувальники провели рейд у магазинах з продажу побутової техніки

Херсонські рятувальники провели рейд у магазинах з продажу побутової техніки
7 апреля 2016 года.

Фахівці Головного управління ДСНС області спільно з інспекторським складом районних підрозділів проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед громадян з питань безпеки життєдіяльності на базі торгівельних закладів.

Сьогодні, 7 квітня, рейдова бригада побувала у одному з магазинів з продажу побутової техніки у Херсоні. День для профілактичної роботи видався вдалим, оскільки до магазину заходило багато потенційних покупців.

Наприклад, дівчині, яка придбала електричний чайник продавець вклала у коробку з приладом тематичну листівку. Родина, яка оформила покупку пральної машини, також отримала листівки застережного змісту. Люди, які просто придивлялись та прицінювались до побутової техніки, покинули торгівельний заклад із друкарською продукцією від рятувальників. Громадяни, до яких представники обласної служби ДСНС звертались із запитанням чи знають вони правила пожежної безпеки при користуванні електроустаткуванням та приладами, відповідали ствердно.

Всі розуміють наскільки важливо бути уважними та обережними з великою кількістю електроприладів, які оточують нас у повсякденному житті. Це комп'ютери, мікрохвильові печі, чайники, праски, телевізори, тостери, пральні машини, холодильники тощо. Тому під час сьогоднішнього заходу рятувальники наголошували херсонцям на необхідності користуватися лише справними, сертифікованими електроприлалами, не перевантажувати електромережу та йдучи з дому, перевіряти чи вимкнуті праска, чайник, фен тощо.

Подібні заходи і надалі триватимуть на території області аби при безпосередньому спілкуванні та у подальшому через засоби масової інформації донести необхідні знання з питань безпечного використання побутових приладів до якомога більшої кількості мешканців.

Теги: ДСНС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости