Херсонські рятувальники побували на навчанні у Польщі

Херсонські рятувальники побували на навчанні у Польщі
11 мая 2017 года.

Делегація Головного управління ДСНС України у Херсонській області  повернулася з ділової поїздки з міста Краків Республіки Польща. Представники Служби порятунку взяли участь у навчально-тренінгових зборах по медичному рятуванню і наданню невідкладної допомоги у ході рятувальних робіт. Їх візит став можливим у рамках проекту «Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації». Тож відповідно до партнерського договору з Малопольською воєводською комендатурою Державної пожежної охорони делегація з 10-ти чоловік у співпраці з керівним і викладацьким складом відпрацювала тематичний напрям другого модуля навчально-тренінгового збору.

Херсонська група ознайомилася з технічним і медичним оснащенням польських колег на випадок надання невідкладної допомоги різним категоріям постраждалих під час надзвичайних ситуацій, у тому числі немовлятам і вагітним жінкам. Окремо були продемонстровані навики по допомозі водіям постраждалим у дорожньо-транспортній пригоді. Учасники навчально-методичних зборів могли особисто відчути себе у ролі «потерпілого» і переконатися у тому які знання отримали його колеги і чи правильно справилися із завданням по наданню допомоги до приїзду професійних медиків.

Під час ознайомчого візиту рятувальники Херсонщини мали змогу ознайомитися з принципами функціонування підрозділів добровільної пожежної охорони місцевого рівня, їх налагодженою системою оповіщення про надзвичайні події і відповідно - оперативного реагування на них. Члени делегації в умовах переймання досвіду загалом вивчали польську систему оперативного реагування на надзвичайні ситуації і знайомились з типовим оснащенням підрозділів.

У ході навчального тренінгу по медичному рятуванню і наданню невідкладної допомоги під час рятувальних робіт делегація Головного управління ДСНС України у Херсонській області набула певних практичних навичок, які будуть передаватись на місцях під час несення служби особовому складу пожежно-рятувальних підрозділів області. У подальшому планується продовжити участь у проектах навчально-тренінгових модулів, передбачених партнерською угодою.

Польська сторона гостинно зустрічала херсонських колег і на добру згадку про спілкування їй були вручені пам'ятні подарунки. Зокрема, керівнику Малопольської воєводської комендатури Державної пожежної охорони подарували візитівку м.Херсона - вітрильник, як сподівання на продуктивну співпрацю.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

 

Теги: дснс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости