Херсонські рибалки - призери чемпіонату України

Херсонські рибалки - призери чемпіонату України
16 июля 2014 года.

Є багато різновидів цього мистецтва - є такий, як спортивна рибалка і херсонські майстри знаходяться на провідних позиціях у цьому виді спорту, про що свідчить успішний виступ херсонців на змаганнях всіх рівнів.

В акваторії одного з шести великих українських водосховищ на Дніпрі пройшли змагання чемпіонату України з ловлі хижої риби спінінгом з човна, саме у цьому виді спортивної рибалки збірна України має титул чемпіона світу.

Двадцять дві команди протягом двох днів виявляли переможців в особистому заліку та в командному, у впертій боротьбі бронзовим призером чемпіонату стала харківська команда у складі Івана Адамова та Владислава Балабанова, досвідчені херсонські спінінгісти Олег Коноваленко та Юрій Зелинський стали срібними призерами і ще раз довели про серйозні наміри херсонських рибалок, а чемпіонами другий рік поспіль стали рибалки з Запоріжжя Павло гіріч та Євген Макогон.

В командному заліку перемогу святкувала команда "Запоріжжя-один", срібло у харківської "Балтики", а бронзу виборов колектив Херсонської федерації рибальского спорту. Тепер кращі українські спінінгісти готуються до сьомого чемпіонату світу, який відбудеться восени.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости