Херсонські проєкти перемогли у Конкурсі співпраці організацій громадянського суспільства та органів влади

Херсонські проєкти перемогли у Конкурсі співпраці організацій громадянського суспільства та органів влади
6 апреля

Уже 2 роки в Херсоні діє Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства та гаряча лінія для жінок, які опинилися в складному становищі.

Ці проєкти в Херсоні втілювали управління соціальної політики Херсонської міської ради та Херсонський міський центр у справах сім'ї, дітей та молоді в партнерстві з громадською організацією «Ліга соціально відповідальний жінок».

Проєкти стали переможцями Конкурсу співпраці організацій громадянського суспільства та органів влади «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСЬВО ТА ВЛАДА - КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ» й сьогодні начальник управління Олена Рузгіс та директор центру Антон Єфанов отримали заслужені подяки від Центру демократії і верховенства права.

"Ще одним приводом для гордості є те, що ці кейси увійшли до «ЗБІРКИ ІСТОРІЙ про кращі практики співпраці ОГС та органів влади». Важливо, що до цього збірника ввійшло всього 3 історії від Херсонщини і дві з них - історії співпраці ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» та міської влади. Дякую колегам за цю плодотворну роботу та бажаю успіхів у втіленні майбутніх суспільно важливих проєктів в місті Херсоні", - підкреслює в.о.заступника міського голови Світлана Чепіга.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости