Херсонські прикордонники оформили майже 487 тисяч громадян


13 июля 2020 года.

У порівняння з минулим роком, пасажиропотік в пунктах пропуску та кпвв на ділянці Херсонського прикордонного загону зменшився майже втричі, що зокрема, пов'язано з карантинними обмеженнями, введеними як в Україні, так і в сусідніх державах, повідомляють у прес-службі відомства.

Так, протягом першого півріччя минулого року військовослужбовці загону здійснили оформлення 1 мільйон 100 тисяч громадян та 167 тисячі транспортних засобів. За аналогічний період поточного року, прикордонниками загону оформили 487 тисяч громадян та 65 тисяч транспортних засобів. Зокрема, 37 тисяч осіб та 328 літаків прикордонники оформили в аеропортах «Херсон» та «Миколаїв», 41 тисячі осіб та 2604 морських суден прослідували через морські пункти пропуску, а також 408 тисяч осіб та 62 тисячі автівок були оформлені в контрольних пунктах в'їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».

Наразі, усі пункти пропуску через державний кордон та контрольні пункти в'їзду-виїзду на ділянці Херсонського прикордонного загону функціонують в штатному режимі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости