Херсонські правоохоронці порушили кримінальну справу через недобудову в середмісті Херсона

Херсонські правоохоронці порушили кримінальну справу через недобудову в середмісті Херсона
27 марта 2020 года.

Херсонські правоохоронці порушили кримінальну справу через недобудову в середмісті Херсона. Ця будівля поблизу лікарні імені Тропіних неодноразово ставала місцем злочину та самогубств.

Відповідну інформацію оприлюднив відділ комунікацій Нацполіції області.

На цьому тижні недобудова знову опинилася в центрі уваги містян - 24-го березня 15-річна херсонка зістрибнула з даху будівлі. Врятувати її медикам не вдалося.

Правоохоронці підкреслюють, що це вже не перший подібний випадок - на території недобудови й раніше виявляли тіла самогубців, осіб, які не мають місця постійного проживання, також тут відбувся й збут наркотичних препаратів.

Протягом року за правопорушення, які стались на території покинутої будівлі, поліцейські порушили чотири кримінальні провадження. А за останній місяць до Корабельного відділення поліції надійшло п'ять заяв про перебування на даху недобудови неповнолітніх.

У зв'язку із тим, що будівля стає все небезпечнішою для містян й продовжує нести в собі загрозу, і ніхто не береться вирішити питання щодо недопущення повторних трагічних випадків на її території, правоохоронці порушили кримінальне провадження за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України "Службова недбалість". У поліції саме таку кваліфікацію пояснюють тим, що при зведенні будівлі могли бути порушені будівельні норми або державні стандарти, через що бідвництво не було доведене до кінця. Відповідальність у такому випадку покладається на осіб, які відповідали за зведення будівлі.

Максимальне покарання за вищенаведеною статтею - позбавлення волі строком до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися відповідною діяльність строком до трьох років.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости