Херсонські підприємці сплатили 709 мільйонів гривень єдиного податку


23 декабря 2019 года.

За 11 місяців 2019 року представники малого та середнього бізнесу Херсонщини сплатили до місцевих бюджетів регіону 708,9 млн. грн. єдиного податку. Надходження цього періоду перевищили минулорічні показники на 36,9 млн. гривень. Про це повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Із загальної суми надходжень бізнесмени - фізичні особи перерахували до бюджетів місцевих громад Херсонщини 399,1 млн. грн. єдиного податку. Юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування та перебувають на ІІІ групі, сплатили до бюджету 97,4 млн. грн. єдиного податку, а сільськогосптоваровиробники - спрощенці IV групи - 212,4 млн. гривень.

Більше половини або 54 відс. єдиного податку внесли підприємці, які перебувають на податковому обліку Херсонського управління - це 380 млн. гривень. Платники Новокаховського управління сплатили 244,5 млн. грн., Генічеського управління - 84,4 млн. гривень.

Cпрощена система оподаткування добре підходить для ведення малого бізнесу, це і забезпечує її популярність, особливо серед підприємців Херсонської області. Саме тому вона є оптимальною для відкриття власної справи та залишається найбільш затребуваною серед представників бізнесу нашої області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости