Херсонські підприємці оштрафовані на 3,5 мільйона гривень


10 марта

Фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі торік провели 296 перевірок підприємств і підприємців, які торгують алкогольною та тютюновою продукцією. За виявлені порушення вимог законодавства, що регулюють виробництво та обіг підакцизних товарів, було донараховано 3463,6 тис. гривень штрафних санкцій. 

Найчастіше суб'єкти господарювання не дотримувались обмежень щодо продажу алкоголю і сигарет неповнолітнім та торгівлі у невизначених для цього місцях - виявлено 157 випадків та нараховано фінансових санкцій на суму 1067,6 тис. гривень.

На другому місці серед порушень роздрібна торгівля алкогольними напоями без відповідних ліцензій - зафіксовано 88 випадків, за які продавців притягнуто до відповідальності у вигляді штрафів у розмірі 1496 тис. гривень.

Також встановлено 44 факти реалізації алкоголю за цінами, нижчими від мінімально встановлених. Санкції за ці порушення склали 440 тис. гривень.

За безліцензійну торгівлю в роздріб тютюновими виробами 20 підприємцям доведеться сплатити 340 тис. гривень. За продаж сигарет за цінами, вищими від максимальних роздрібних, 12 платників оштрафовані на суму 120 тис. гривень.

Крім того, під час перевірок були виявлені інші порушення:
- зберігання, реалізація алкогольних напоїв без марок акцизного податку або з підробленими марками - 19 фактів, загальна сума санкцій - 323 тис. гривень;
- зберігання, реалізація тютюнових виробів без марок акцизного податку або з підробленими марками - 12 випадків, фінансові санкції - 204 тис. гривень;
- роздрібна торгівля алкогольними напоями через касовий апарат, не зазначений у ліцензії - 1 порушення, сума донарахувань 10 тис. гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости