Херсонські підприємства сплатили 474 мільйона гривень податку на прибуток


26 октября 2020 года.

За інформацією спеціалістів управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за дев'ять місяців херсонські підприємства сплатили 474 млн гривень податку на прибуток. Показник перевищив на 23,3 млн гривень або 5 відсотків минулорічний результат.

З початку року прибуткові суб'єкти господарювання, які працюють у м. Херсоні перерахували 283,8 млн гривень або 67 відсотків від загальних надходжень податку на прибуток. Платники Каланчацького району, м. Нової Каховки та Чаплинського району по 47,6 млн гривень, 32,6 млн гривень та 22,6 млн гривень відповідно. Підприємства на території обслуговування Каховської та Олешківської ДПІ сплатили до бюджету по 12 млн гривень та 10,5 млн гривень податку на прибуток відповідно.

На 01.10.2020 на податковому обліку перебуває 9450 платників податку на прибуток.

Нагадаємо: податок на прибуток - загальнодержавний прямий податок, який сплачується за рахунок прибутку організації (підприємства, банку, страхової компанії, тощо), отриманого від здійснення господарської діяльності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости