Херсонські підприємства консультують енергоменджери програми EUREM


8 февраля 2019 года.

У рамках Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Херсона підприємства міста отримують безкоштовну допомогу - енергоаудити, який роблять фахові енергоменеджери, слухачі програми EUREM разом зі студентами Херсонського національного технічного університету.

Слухачі програми EUREM відвідали ТДВ «Херсонський маслозавод», підприємство «ФОП Урсуленко О. А.», ТОВ НВП «Машинобудівний завод» і ТОВ «Механічний завод». Там проведені детальні обстеження об'єктів і обладнання, у модернізації яких вони допомагатимуть, а також надали фахівцям підприємств консультації щодо енергоощадних заходів і домовилися про подальше співробітництво.

Підприємства-учасники проекту, які відвідала команда енергоменеджерів, отримають таку допомогу:

- Модернізація аміачних установок охолодження ТДВ «Херсонський маслозавод» по вул. Перекопська,162 в м. Херсоні.

- Зменшення втрат в системі постачання стислого повітря ТОВ НВП «Машинобудівний завод» по вул. Тираспольська,1 в м. Херсоні.

- Утеплення фасаду офісної будівлі із заміною світлопрозорих та огороджувальних конструкцій ТОВ «Механічний завод» за адресою: 5-й км Миколаївського шосе в м. Херсоні.

- Модернізація теплоізоляції камери глибокої заморозки ФОП Урсуленко О. А. по вул. 23-тя Східна,43 в м. Херсоні.

Довідка. Проект реалізується у рамках Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Херсона.

Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям КП «Херсонська енергосервісна компанія» та міської влади. Проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності» виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (організація, що з 1993 року підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости