Херсонські педагоги обиратимуть підручники для 6 та 11 класів


1 февраля 2019 года.

З метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти новим поколінням підручників, оголошено конкурсний відбір проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти (Наказ МОН України від 01.11.2018 №1191). Про це повідомляє управління освіти Херсонської міської ради.

Наразі подано 21 комплект проектів підручників для 6 класів із сімох навчальних предметів та 144 комплекти для 11 класів із 75 навчальних предметів, включаючи мови національних меншин.

За переліком навчальних предметів та назв підручників для 6 класу переважають:

«Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)» - 9 комплектів;

«Інформатика» - 5 комплектів.

Для 11 класу:

«Зарубіжна література (рівень стандарту)», «Геометрія (профільний рівень)» - по 7 комплектів;

«Хімія (рівень стандарту)», «Історія України (рівень стандарту)» - по 6 комплектів;

«Українська мова (рівень стандарту)», «Українська література (рівень стандарту)», «Всесвітня історія (рівень стандарту)», «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)», «Біологія і екологія (рівень стандарту)», «Географія (рівень стандарту)» - по 5 комплектів;

«Зарубіжна література (профільний рівень)», «Правознавство (профільний рівень)», «Алгебра і початки аналізу (профільний рівень)» - по 4 комплекти.

З 24 січня по 24 лютого 2019 року триватиме експертиза підручників.

До 1 березня 2019 року розроблятимуться інструктивно-методичні матеріали, за якими школи, заклади профтехосвіти та закладами вищої освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, будуть здійснювати відбір проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів.

Ознайомитися та розпочати відбір підручників педагоги зможуть з 12 по 24 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати за посиланням:https://imzo.gov.ua/konkursny-vidbir-proektiv-pidruchnykiv-dlia-2-6-11-klasiv/konkursny-vidbir-proektiv-pidruchnykiv-dlia-6-ta-11-klasiv/

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости