Херсонські орієнтувальники увійшли до складу збірної України


25 мая 2018 года.

Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості за результатами участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, що нещодавно відбувся у м. Чернігів, відібрані до збірних України.

За результатами чотириденних змагань Цивільська Фея, учениця 10 класу ЗЗСО №27, в групі Ж-18 посіла І, ІІ та ІІІ місця; Грязєв Богдан, учень 11 класу ТЛМ, в групі Ч-18 став першим та двічі третім; Петров Арсен, студент Херсонського морського училища рибної промисловості, двічі фінішував третім; ІІІ місце в групі Ч-21А посів Ракша Микита, студент Херсонського політехнічного коледжу.

Отримані результати дали змогу трьом херсонським спортсменам увійти до юніорської та юнацької збірних України, які представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи у Болгарії.

Окрім цього, Цивільська Фея за підсумками змагань стала переможцем у змаганнях на довгій дистанції та отримала право виступати за збірну України на Чемпіонаті світу серед юніорів, щопроходитиме в Угорщині.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости