Херсонські окупаційні «податківці» ховають свої обличчя й намагаються зберігати анонімність, як і окупаційні «поліцейські»

Херсонські окупаційні «податківці» ховають свої обличчя й намагаються зберігати анонімність, як і окупаційні «поліцейські»
17 июня

Співробітники окупаційної «податкової служби Херсонської області» навіть в сюжетах пропагандистських телеканалів намагаються не «світити» свої обличчя й титруються без імені, прізвища й посади.

Колаборанський телеканал «Херсон24» випустив сюжет про «нову систему оподаткування» в окупованій області. В цьому сюжеті усі обличчя «нових податківців» заблюрені, а «співробітник податкової служби Херсонської області» (так вказано в титрах) дає інтерв'ю, стоячи спиною до камери. До того ж під час монтування сюжету телевізійники змінили голос «податківця».

Херсонські окупаційні податківці

Й це при тому,що співробітники податкової служби - звичайні службовці, які не виконують якихось секретних місій. Ці люди не є секретними агентами. Але в окупованому Херсоні - особлива ситуація. Тут «податківці»-колаборанти не хочуть, що про їх працевлаштування в окупаційну структуру знали навіть близькі люди. Бо реакція на зраду буває різною, в тому числі - й такою, яка дуже не сподобається зраднику.

Окупаційний співробітник податкової служби Херсонської області

Тому в окупованій Херсонській області і окупаційні «поліцейські», й окупаційні податківці, як кари Божої, бояться оприлюднення інформації про себе.

Щодо «нової системи оподаткування» від окупантів, то, попри те, що окупаційна влада каже на орієнтацію на росію, маячня, яку пропонують підприємцям, не має нічого спільного з податковим законодавством рф. Просто окупаційна влада хоче мати в регіоні «годівничку» для себе.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости