Херсонські однопартійці Смешка заявили про рейдерське захоплення партії


25 июня 2019 года.

Херсонські однопартійці Ігоря Смешка заявили про рейдерське захоплення партії.

Зокрема, у відкритому листі до Смешка голова правління Херсонської обласної організації "Сила і Честь" Ігор Вітковський пише: "Нам стало відомо, що на виборчих округах Херсонщини невідомим чином, поза встановлених процедур, з'явилися інші кандидати, а саме пан Бутрій Дмитро Стефанович - в.о. голови Херсонської ОДА та інші одіозні особистості які не мають жодного відношення до нашої Політичної сили. Крім того, в області існує виборчий штаб на чолі з паном Шарковським Ігорем Володимировичем, про що ми теж дізналися нещодавно і з яким немає жодних контактів. Складається враження, що очолюваний Вами, Ігорю Петровичу, центральний офіс Партії і виборчий штаб пана Гордона мають різні погляди на виборчий процес і діють кожен на свій розсуд. Але так, на наш погляд, не має бути. Більш того, наше обурення викликало й те, що пан Бутрій Д.С. свого часу очолював виборчий штаб колишнього президента Петра Порошенка, а тепер він, з чиєїсь «легкої», а може й «нечистої руки» представлятиме «Силу і Честь». Виходить на повірку - не така вже «сила», а тим більше «честь»!".

У зв'язку з цим, представники обласної організації вимагають надати офіційні пояснення щодо порушених питань та оперативно підтвердити список кандидатів, поданих відповідно до процедур від партійної організації Херсонської області.

"В іншому випадку Херсонська партійна організація «Сила і Честь» відкликає свої голоси, які були надані під час з'їзду, відмовляється від участі у виборчому процесі", - наголошує Вітковський.

Теги: смешко
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости