Херсонські метеорологи придбали нові дозиметри


13 ноября 2019 года.

Десять радіометрів-дозиметрів придбав обласний центр з гідрометеорології за кошти обласного бюджету. Відповідну пропозицію за зверненням керівника відомства облдержадміністрація підготувала на сесію облради, а депутати підтримали ініціативу.

З листом вдячності на адресу очільника Херсонщини звернувся начальник центру Юрій Кіріяк. «Херсонський обласний центр з гідрометеорології висловлює щиру вдячність Херсонській обласній державній адміністрації та депутатам Херсонської обласної ради за допомогу в організації моніторингу радіаційного стану на території області і сподівається на подальшу співпрацю в розбудові надійної та сучасної системи моніторингу навколишнього природного середовища Херсонської області, що врешті забезпечить екологічну чистоту нашого регіону і, як результат, добробут населення», - зауважив він.

Варто також зазначити, що придбані центром дозиметри призначені для вимірювання гамма- та бета-випромінювання під час екологічних досліджень, дозиметричного контролю на підприємствах, контролю радіаційної чистоти в житлових приміщеннях, будівлях і спорудах, транспортних засобах та на поверхні ґрунту.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости