Херсонські фіскали стягнули з комунального боржника майже півмільйона гривень


5 февраля 2019 года.

Так завершилася «епопея» накопичення боргів перед бюджетом для комунального підприємства «Дніпровський», яке обслуговувало житлові об'єкти, та протягом 2011- 2018 років не сплачувало самостійно задекларовані грошові зобов'язання. 

У січні п.р. з банківських рахунків боржника до державного бюджету було стягнуто 470 тис. грн. податкового боргу із податку на додану вартість. Про це повідомили спеціалісти управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Передувала цьому кропітка судова практика: податковий орган неодноразово отримував рішення судів на стягнення коштів та реалізацію майна комунального підприємства. І за рішенням суду, керуючись п. 20.1.33 Податкового кодексу України, спеціалістами фіскальної служби області накладено арешти на кошти, що знаходяться у банках, платника податків та направлено інкасові доручення на стягнення всіх наявних коштів на банківських рахунках.

Банківські установи, які обслуговують комунальне підприємство, вчасно виконали інкасові доручення служби та списали наявні кошти в рахунок погашення боргу перед державою.

Теги: борги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости