Херсонські фермери можуть придбати посівний материіал та добрива онлайн


9 марта

Весна - гаряча пора для херсонського фермера - потрібно поспішати, щоби вчасно посіяти врожай, а головне - його зберігти. На допомогу фермерам, дрібним та великим сільгоспвиробникам прийде інтернет-магазин агропродукції lnzweb.com.

Зручний інтерфейс та широкий асортимент дозволять купити все необхідне у два кліки.

Посівний матеріал

семена

На цьому сайті ви легко можете придбати онлайн посадковий матеріал з гарантією найкращої якості ви можете в магазині https://lnzweb.com/.

Тут є сотні різних найменувань насіння кукурудзи, соняшнику цукрового буряку та озимого ріпаку. І ви ще встигнути купити всі ці товари, не дивлячись сезонийна ажиотаж. 

Зручна упаковка та оптимальна упаковка, у поєднанні із зручною доставкою, вас здивують. 

На сьогоднішній день більшість аграріїв розуміють, що лише з передової генетикою і якісним насінням можна отримати максимальний прибуток. Агровиробники орієнтуються, як правило, на вже перевірені, зарекомендували себе гібриди. Правильний вибір гібрида - завдання відповідальна.

Що стосується таких культур, як кукурудза, соняшник, то український фермер більше схиляється до насіння імпортної селекції, покладаючись на кращий генетичний потенціал і високу врожайність. За останні роки співвідношення насіннєвого матеріалу вітчизняної і імпортної селекції істотно не змінилося: приблизно 70% ринку складають насіння імпортної і близько 30% - вітчизняної, з невеликими коливаннями рік від року. В цьому плані переваги аграріїв залишаються в основному незмінними.

Засоби захисту рослин

Россини

Широкий вибір гербіцидів, інсектицидів та інших засобів захисту зробить зайвим відвідування звичайних магазинів і інших інтернет магазинів, адже тут, в одному місці і за кращими цінами ви зможете швидко придбати засоби захисту рослин.

У спеціальному розділі ви знайдете препарати різного призначення та спектру дії від лідерів ринку: DEFENDA, BASF, BAYER, CORTEVA Agriscience, Syngenta.

У наявності є такі види:

  • Гербіциди
  • Інсектициди
  • Фунгіциди
  • Протруйники
  • Десиканти
  • Прилипачі та регулятори росту.

Всі товари мають сертифікати та необхідні висновки, а більшість з них є малотоксичними та безпечними.

Добрива

добрила

Будь який міцний господар знає, що якісні мінеральні добрива - це запорука добрих врожаїв. А вчасна підкормка рослин мікродобривами - стовідсоткове підвищення врожайності. Агрономи LNZ перевірили якість добрив та мікродобрив на власних полях, і пропонують вам аміачну селітру та карбамід за кращими цінами та від кращих виробників.

Тут же ви можете придбати мікродобрива Стрімер.

Тенденція показує що зараз світ переходить на онлайн покупки. Є багато людей, які вважають за краще здійснювати покупки онлайн.

"Ми ж ставили перед собою завдання за допомогою онлайн-майданчика підтримати середніх і дрібних фермерів, які обробляють до 500 га землі. Надати їм можливість отримати без посередників продукцію міжнародно визнаних брендів за такою ж ціною, як і для великих агропідприємств", - розповідає керівник платформи LNZ Web Віктор Кравченко.

І найголовніше. За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. При оформленні замовлення на суму більше 10 000 грн доставка буде безкоштовною.

 Ви можете уточнити можливість оформлення доставки іншими перевізниками. У такому випадку вартість доставки буде згідно тарифів перевізника і оплачується самостійно покупцем.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости