Херсонські депутати сьогодні змінять склад виконкому (список)


21 ноября 2019 года.

Депутати Херсонської міської ради сьогодні внесуть зміни до персонального складу виконкому.

Проект рішення депутатам роздадуть перед початком сесії.

Так, депутати виведуть зі складу виконкому:

  • Вікторію Вагнер
  • Садіяра Мамедова
  • Олександра Сандіка
  • Миколу Ставицького
  • Андрія Задніпряного
  • Владислава Кондратова
  • Наталю Чорненьку

І якщо Вікторію Вагнер виводять як обрану до Верховної Ради, то причини виводу зі складу інших членів назвати можна тільки приблизно.

Як ми писали вчора, Мамедов став жертвою своїх вже колишніх друзів з БПП. Замість нього членом виконкому буде соратник екс-губернатора Сергій Тригуб.

Олександра Сандіка, який увійшов до складу виконкому по квоті партії Наш край, а точніше її місцевого лідера Володимира Сальда, замінять на іншого соратника екс-мера - Юрія Гречишкіна. З Сандіком та його батьком у Володимира Сальдо серйозний конфлікт.

Миколу Ставицького, якого висували у виконком від Радикальной партії, міняють як прогульника та доволі одіозну особистість. Микола фігурує у ряді кримінальних справ і переховується в зоні ООС. Замінить його у виконкомі в.о. заступника міського голови Андрій Щербина.

Голів райрад у місті Андрія Задніпряного, Владислава Кондратова і Наталю Чорненьку ввели до складу виконкому відносно нещодавно. Причина їх заміна невідома.

Замість цих членів виконкому, депутати заведуть нових: представника кримсько-татарської громади Ібрагіма Сулейманова, воєнкома Олександра Зіньковського і Олександра Бондаренка. Останній, скоріш за все (в документі не вказані по батькові кандидатів) є радником підозрюваного в організації вбивства Каті Гандзюк Владислава Мангера. Бондаренко є відданою Мангеру людиною і буде виконувати всі його завдання

Скоріш всього його вводять, щоби отримати голоси фракції Батькіщина, яка не дивлячись на виключення Мангера зі свої лав, продовжує обстоювати його інтереси у міській раді.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости