Херсонські депутати попросять у центральної влади знизити тарифи для тролейбусів

Херсонські депутати попросять у центральної влади знизити тарифи для тролейбусів
25 / 11 / 2021

Депутати Херсонської міської ради попросять розглянути можливість щодо запровадження для міського електротранспорту тарифів на електричну енергію на рівні встановлених для населення.

Звернення до голови Верховної ради, прем'єр-міністра вони розглянуть на наступній сесії міської ради.

«Можливості бюджету Херсонської міської територіальної громади досить обмежені, щоб компенсувати щорічно такі великі втрати від росту цін на електричну енергію та перевезення пасажирів пільгових категорій, визначених державними нормативно-правовими актами», - написали вони у зверненні до посадовців.

Нагадаємо, що до 2016 року для підприємств міського електричного транспорту було встановлено пільговий тариф на електричну енергію, що дозволяло забезпечувати стабільність та своєчасність надання соціально важливих транспортних послуг для пасажирів. З 2017 року підприємства міського електричного транспорту для забезпечення щоденного виходу рухомого складу на маршрути та лінії сплачують вартість електроенергії, встановлену для суб'єктів господарювання.

Окрім цього, починаючи з 2016 року у Державному бюджеті України не передбачаються та натепер відсутні видатки на відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування, зокрема, міським електричним транспортом, хоча встановлення пільг окремим категоріям громадян та їхнього розміру, порядок видачі відповідних документів регламентується державними нормативно-правовими актами.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости