Херсонські депутати будуть казати «гроші платників податків» замість слів «бюджет» і «бюджетні кошти»

Херсонські депутати будуть казати «гроші платників податків» замість слів «бюджет» і «бюджетні кошти»
9 ноября 2021 года.

Депутати Херсонської міської рали внесли доповнення до Регламенту міської ради, згідно з яким, мають обов'язково вживати слова «гроші платників податків» замість слів «бюджет» і «бюджетні кошти».

Про це розповів автор правок лідер Херсoнськoї oблaснoї oргaнізaції пoлітичнoї пaртії «УДAР» Івaн Бебкo.

«Мова йде про повагу до платників податків та відповідальне ставлення до грошей. Пропозиція, яку депутати підтримали така: обов'язково вживати (там, де можна де робити, не порушуючи діючого законодавства) слова «гроші платників податків» замість слів «бюджет» і «бюджетні кошти». Сьогодні в Україні відсутня культура обізнаності людей що і звідки береться, і головне - хто за це платить. Наприклад, кажуть безкоштовний (пільговий) проїзд, але такого немає по факту. Завжди хтось платить! Правильно казати - оплачений платниками податків - замість безкоштовний. Якби в населення було більше розуміння, вони більше вимагали би від влади і всіх, хто живе за рахунок платників податків», - розповів він.

Депутат також підкреслив, що можуть бути юридичні тонкощі, але це все можна вирішити.

«Розумію, що я не є експекртом у юридичних тонкощах цього питання. Однак, прошу юристів міськовиконкому уточнити, що саме ми з депутатами можемо зробити, аби тут не було порушень законодавства. Жоден депутат не може бути експертом у всіх питаннях, зате він може і повинен ініціювати рішення, які йдуть від людей. А вся армія гарних працівників міськвиконкому, яких ми найняли на роботу за гроші платників податків, повинна робити все можливе і неможливе, щоб рішення стали реальними справами, а не гарними відписками по закону», - вважає Іван Бебко.

Партнерський матеріал

Теги: бебко
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости