Херсонські АЗС «забули» про РРО?


5 декабря 2016 года.

Цього разу на Херсонщині порушниками проведення готівкових розрахунків із застосування РРО стали дві автозаправочні станції, які надають послуги на території нашої області. Для них несвоєчасне обнулення касового апарату та як наслідок несвоєчасне оприбуткування готівки обійшлося в 215 тис.грн. штрафних санкцій. Це порушення встановили спеціалісти управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області.

Власники АЗС безрезультатно оскаржили рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій до суду. «Бензинові» бізнесмени вже сплатили на користь держави по 100 тис.грн. штрафних санкцій.

Всім суб'єктам господарювання варто нагадати: перед виходом на фактичну перевірку фіскали-ревізори мають майже 90% інформації про реалізацію всіх найменувань товарів з податкових баз даних (в який час та який товар продано, коли сформовано фіскальний звітний чек (Z-звіт) та інша інформація).

Тільки з початку року порушення касової дисципліни припустилися 190 платників податків, за результатами проведених перевірок їм донараховано майже 2,6 млн.грн. штрафних (фінансових) санкцій.

От і зважте - треба «ховати» готівку чи ні?

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости