Херсонські артилеристи провели тактичні навчання

Херсонські артилеристи провели тактичні навчання
26 января 2017 года.

На одному з полігонів Херсонської області артилерійські підрозділи оперативно-тактичного угруповання «Південь» провели практичні заняття з розгортання на вогневих позиціях та вогневого ураження умовного противника, повідомляє сайт Міноборони.

Комплексне заняття проходило в декілька етапів: здійснення маршу у визначений район, топогеодезична прив'язка вогневої позиції, виконання заходів підготовки стрільби та управління вогнем, відпрацювання індивідуальних та групових нормативів в умовах, максимально приближених до бойових, а також виконання вогневих завдань.

Особлива увага на всіх етапах проведення занять була приділена військовослужбовцям військової служби за контрактом, які до прибуття в артилерійські підрозділи проходили підготовку в навчальних центрах.

Як зазначили керівники заняття, офіцери управління ОТУ «Південь», головне в заняттях такого формату - злагодженість підрозділів та відповідальність кожного учасника занять за якість виконання своїх безпосередніх обов'язків, а ще повинна бути максимальна впевненість в озброєнні та техніці, яка повинна бути постійно готовою до бойового застосування.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости