Херсонець Олександр Кобець, виконавчий директор ГО “Асоціація Української миротворчої школи”, разом з командою виготовляють та закуповують пічки-буржуйки для військових.
За словами Олександра, пічки виготовляють із вживаних газових балонів, автомобільних дисків та інших б/в матеріалів.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/309352487_3218950798343679_3360539263721356443_n.jpg)
Також частину буржуйок волонтери закуповують уже в готовому вигляді.
Наразі відкрито збір 100 тис. грн на ці потреби. Уже зібрано 15 тисяч.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/307279421_476335394428183_6183832630515289287_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/310526028_482206517294026_3074266805479016098_n-768x1024.jpg)
“70% коштів підуть на придбання буржуйок, 30 – на закупівлю матеріалів для них”, – зазначає Олександр Кобець, додаючи, що найближчим часом на передову вже поїде 10 таких пічок.
Долучитися до збору коштів можна тут: https://send.monobank.ua/jar/6b13WXT7xA