Вихованці Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби здобули призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби, який пройшов у Звягелі на Житомирщині.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Владислав Яцковський став срібним призером Чемпіонату серед юніорів у ваговій категорії до 61 кг.
Таїсія Гега посіла третє місце серед юніорок у ваговій категорії до 76 кг.
Раніше повідомлялося, що Владислав та Таїсія вибороли призові місця на чемпіонаті з вільної боротьби у Луцьку.
Станом на січень цього року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту внаслідок чого більшість спортсменів та спортсменок не можуть тренуватися у своїх тренерів.