Два юні херсонські боксери здобули перші місця на рингу у Чорноморську.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що Ввихованці ДЮСШ “Спартак” Херсонської міської ради Владислав та Сергій Савченки вибороли перші місця на Відкритому рингу, присвяченому дню міста Чорноморськ.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-2024-04-23-100049.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-2024-04-23-100048.jpg)
Змагання відбулися 20 квітня.
Тренує боксерів Андрій Сац, уточнив Мрочко.
Раніше повідомлялося, що херсонка Катерина Дудченко в складі української збірної стала чемпіонкою І етапу Кубка світу з академічного веслування.
На території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту. Одним з таких об’єктів є Херсонська школа вищої спортивної майстерності. Приміщення школи були пошкоджені не тільки в результаті обстрілів, а й були затоплені внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС.