Херсонське ОСББ відібрали для тестування процедур державного Фонду енергоефективності


22 января 2019 года.

ОСББ «Садова, 9» з міста Херсона - серед 15-ти українських ОСББ, які відібрані для тестування процедур державного Фонду енергоефективності.

18 січня голови 15-ти ОСББ, які починають тестувати процедури Фонду енергоефективності - весь шлях від подачі заявки до отримання відшкодування - збиралися у Києві на нараду для отримання докладного інструктажу перед стартом цього шляху.

У цьому проекті південь України представляють ОСББ з Херсона і Одеси.

Перед цим фахівці КП «ХЕСКО» впровадили проект термореновації будинку № 197 «А» (ОСББ «Енергетик») по вулиці Перекопській, де виконано повний комплекс робіт з проектування термомодернізації усіх конструктивних елементів будинку, а також розроблена принципово нова система трубопровідних мереж.

ОСББ «Енергетик» через певні причини не змогло взяти участь у пілотному проекті Фонду енергоефективності, тому було відібрано ОСББ «Садова, 9» (там проводиться системна робота з енергоменеджменту і впровадження енергоощадних заходів).

Зараз учасники проекту працюють з енергоаудиторами, виконується обстеження технічного стану будинків.

Сама ідея Фонду передбачає отримання грантів для енергомодернізації житлових будинків представниками ОСББ як юридичними особами зі значним відшкодуванням цих витрат. Це дозволить мешканцям будинків зробити своє житло більш енергоефективним, теплим, модернізованим, затишним і при цьому заощаджувати кошти.

15 перших ОСББ тестуватимуть ці процедури, перш ніж Фонд запрацює на повну силу, зі стартом роботи Дирекції Фонду.

Теги: осбб
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости