Херсонське обласне відділення Національного олімпійського комітету України святкує 15-річчя


29 ноября 2016 года.

28 листопада в актовій залі Херсонського державного університету відбулися урочистості з нагоди 15-річчя Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Захід відвідали перші особи міста та області, голови спортивних федерацій Херсонщини, і всі, хто має відношення до популяризації і розвитку спорту в регіоні: Андрій Гордєєв, Володимир Миколаєнко, Володимир Шадрін, Юрій Сенченко, Василь Стратонов, Юрій Ніконов, Володимир Ковальов, Сергій Кірсанов.

Упродовж майже 3-годинного заходу зі сцени університету віталивидатних спортсменів, діячів, ветеранів спорту, спортивних журналістів. Усі вони були нагороджені грамотами, подарунками, подяками. Отримав подяку від Херсонського обласного відділення НОК України і міський голова Володимир Миколаєнко.

«Цих спортсменів знає не тільки Херсонщина - їх знає вся країна. Це дійсно гордість України, а не тільки Херсонщини.

У мене дуже гарно почався сьогодні день - так співпало, що я вітав молодих спортсменів Херсонщини, яких було відзначено іменними стипендіями. Кошти, які для міськради не такі вже значні, - 7 тисяч гривень. Але я бачив у очах цих дітей радість, бо вони зможуть за отримані стипендії придбати спортивний інвентар або тренувальні костюми. Я радий стояти на цій сцені і вітати наших спортсменів», - зазначив міський голова Володимир Миколаєнко.

Згадували також і досягнення учасників олімпіад від Херсонщини, а також тих, кого сьогодні з нами більше немає, але їх досягнення залишились у історії.

На великому екрані переглянули документальний короткометражний фільм «Я не здамся без бою»про видатних спортсменів Херсонщини, за який його автора, Анатолія Марущака, також було нагороджено спеціальним призом.

Студенти ХДУ привітали з 15-річчям обласного відділення НОК України вокально-хореографічними виступами.

Теги: спорт, НОК
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости