Херсонская "Батькивщина" обратилась к силовикам

Херсонская
23 сентября 2013 года.

Херсонскую "Батькищину" насторожили учения местных силовиков. Оппозиционеры решили обратиться к ним и призвали не быть карательным инструментом власти.

Заява

Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»

Наприкінці минулого тижня в Херсоні проходили тактико-спеціальні навчання з організації дій підрозділів УМВС України в Херсонській області під час припинення масових заворушень та групових порушень громадського порядку за оперативним планом «Хвиля», про що херсонців активно повідомляли засоби масової інформації. Участь в командно-штабних навчаннях взяли біля 600 співробітників підрозділів УМВС України в Херсонській області: спеціальний підрозділ «Беркут», спеціальна рота судової міліції «Грифон», рота ППС, особовий склад районних та міських відділів органів внутрішніх справ області, військова частина №3056, Управління ДСНС України в Херсонській області, Департамент ДАЇ МВС України в Херсонській області та інші. За інформацією співробітників силових структур, навчання проводилися з метою вдосконалення навичок практичних дій особового складу органів внутрішніх справ області, під час виникнення масових заворушень, для підвищення рівня їх готовності до виконання завдань в умовах ускладненої оперативної обстановки та можливих виникнень екстремальних ситуацій.

Останні роки масові заворушення відбувалися здебільшого під час захисту українцями свого політичного вибору та під час акцій проти свавілля держслужбовців і працівників силових структур, як це було у Києві та Первомайську на парламентських виборах, у Харкові після рішення місцевої ради про ліквідацію парку та і у Врадіївці після зухвалого злочину співробітників міліції. Є загроза, що подібними навчаннями влада, продемонструвавши власну силу, намагається залякати українців у відстоюванні ними своїх прав через проведення мирних протестів. Тому не дивно, що такі навчання проводяться по всій країні напередодні перевиборів до Парламенту у округах, на яких прості люди не дали викривити результати волевиявлення ціною власного здоров'я, іноді резикуючи власним життям.

Ми закликаємо представників силових структур не бути інструментом влади в досягненні нею короткострокових власних цілей, а пам'ятати, що основний обов'язок кожного, хто присягнув українському народові, стати на захист його прав і свобод.

Прес-служба ХОО «ВО «Батьківщина»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости