Херсонська влада готує гідних наступників

Херсонська влада готує гідних наступників
25 марта 2015 года.

Міський голова запропонував студентам стажування у виконавчих органах місцевої влади. Останнім часом пошук та підготовка гідної заміни старим кадрам стали приємною традицією для молоді.

Сьогодні відбулася зустріч представників міської влади зі студентами навчальних закладів. Молодь мала можливість поспілкуватися з міським головою Володимиром Миколаєнком та його першим заступником Ігорем Пастухом.

Найактивніші учасники зустрічі порушили декілька питань щодо роботи громадського транспорту, облаштування довкілля та естетичного вигляду міста. В ході дискусії молодь поділилася власним баченням щодо вирішення нагальних проблем міста.

Окрім міського голови та його першого заступника, до розмови приєдналися керівники деяких відділів виконавчої влади. Вони закликали студентів окрім висування ідей, пропонувати реальні шляхи їх реалізації. Представник відділу кадрів виконкому запропонувала, в подальшому, можливість зайняти посаду профільного спеціаліста.

Перший заступник голови міста Ігор Олександрович, запропонував від дискусій перейти до справ. Присутніми було вирішено визначитися щодо бажаної сфери діяльності до кінця тижня. Студенти пішли з упевненістю, що їх активність дійсно здатна принести користь місту.

Олексій Ткаченко

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости