Херсонська поліція відзвітувала про показову боротьбу із нелегальними АЗС


15 января 2020 года.

Поліція показово розпочала боротьбу із нелегальними заправкми, про що радісно рапортує у себе на сайті.

!Для протидії незаконному обігу та роздрібній торгівлі пальним, з вересня 2019 року в Херсонській області створена комісія, яка займається виявленням та проведенням перевірок АЗС, які є об'єктами підвищеної небезпеки. До складу комісії входять керівники облдержадміністрації, обласного главку поліції, прокуратури, державної служби з надзвичайних ситуацій, податкової служби та інших служб!, - сказано у повідомленні.

За час роботи спільної комісії перевірено понад 400 об'єктів, що займаються роздрібною торгівлею нафтопродуктами. 15 автозаправних станцій в Херсоні та різних районах області працювали незаконно, а після рейдів та перевірок працівників поліції ці нелегальні АЗС, де продавали пальне сумнівного походження, припинили діяльність. Демонтовано 5 об'єктів через низку порушень, які загрожували життю людей та навколишньому середовищу.

На незаконних АЗС, які працювали з порушеннями всіх норм безпеки, без дозвільних документів, в тому числі без дозволів на викиди забруднюючих речовин та без ліцензії на продаж паливно-мастильних матеріалів, поліцейські провели низку обшуків.

Всього вилучено понад 2 тонни пального орієнтовною вартістю понад 57 тисяч гривень та обладнання, що використовувалось для зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів: п'ятитонні порожні цистерни з пристроями для подачі палива, 35 бочок об'ємом по 200 літрів із залишками пального.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости