Херсонська поліція рекомендує прикрутити номери до бампера шурупами


03 / 05 / 2019

За останню добу двоє херсонців звернулися в поліцію із заявами про крадіжки з їх автомобілів номерних знаків з метою викупу.

Про це повідомили у відділі комунікації

Обидва злочини сталися у Корабельному районі Херсона. Вранці заявники виявили відсутність номерів, а на лобовому склі були записки з номером телефону і написом «Звони». Потерпілі зателефонували за вказаним номером і невідомий вимагав у них 350 гривень за повернення номерних знаків. Заявники не стали перераховувати кошти і звернулися в поліцію. За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження.

В поліції радять щоб убезпечити свій автотранспорт від зловмисників, по можливості залишати автомобілі на стоянках, які охороняються, або в гаражах. Також варто потурбуватися про більш надійне кріплення номерного знаку. Прикрутіть номер болтами або шурупами, встановіть заклепки. У цих випадках для зняття номера злодіям буде потрібен спеціальний інструмент, що створить багато шуму і приверне небажану для них увагу. Ні в якому разі не перераховуйте гроші зловмисникам, адже це не гарантує вам повернення номерів. Нагадаємо, що у квітні в Херсоні поліцейські затримали чоловіка, на рахунку якого понад 20 крадіжок державних номерних знаків з автомобілів у Таврійському мікрорайоні. Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.

Теги: поліція
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости