Херсонська ОДА скоротила чисельність штатних працівників на одинадцять одиниць


18 ноября 2020 года.

На одинадцять штатних одиниць скорочена чисельність працівників Херсонської ОДА

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на розпорядження голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва № 882 від 13 листопада " Про затвердження нової граничної штатної чисельності працівників Херсонської обласної державної адміністрації".

З 549 до 538, тобто на одинадцять штатних одиниць, скорочена чисельність працівників Херсонської ОДА.

Згідно з розпорядженням № 420 від 27 травня "Про вдосконалення та затвердження структури і граничної штатної чисельності працівників Херсонської обласної державної адміністрації" в структурних підрозділах Херсонської ОДА працювали загалом 549 людей. У розпорядженні від 13 листопада вказана загальна кількість працівників - 538.

Скорочення відбулося через реорганізацію структури ОДА. Зокрема Департамент енергетики та екології, де були 30 штатних одиниць реорганізований в Департамент захисту довкілля та природних ресурсів з 24 штатними одиницями. Ліквідовано Управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб, співробітники якого перейшли у Департамент соціального розвитку. Управління внутрішньої безпеки, де працювало 9 людей, реорганізовано у Відділ з питань внутрішнього аудиту з шістьома працівниками. З 29-ти до 24-х скоритилася кільеість працівників у Департаменті розвитку економіки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости