Херсонська ОДА розірвала договір із компанією, що будувала мостоперехід

Херсонська ОДА розірвала договір із компанією, що будувала мостоперехід
26 января

На херсонському довгобуді, який увійшов до програми "Велике будівництво" - шляхопроводі ХБК-Таврійський призупинені роботи не тільки через погодні умови.

Про це розповів голова Херсонської державної адміністрації.

За словами Лагути, договір з підрядником розірвали в одноосібному порядку.

"В лютому сподіваємосяя, буде новий міжнародний тендер. Після цього новий переможець буде добудовувати шляхопровід", - розповів голова ОДА.

Нагадаємо, що Департамент інфраструктури Херсонської ОДА 1 жовтня 2020 року без відкритих торгів за переговорною процедурою уклав угоду з ПрАТ «Укратоменергобуд» про додаткові роботи з будівництва шляхопроводу в Херсоні на 173,80 млн грн. 

Угоду було укладено в один день з тим як президент Володимир Зеленський підписав закон про виділення з державного бюджету Укравтодору додаткових 2,16 млрд грн на кілька обєктів Укравтодору. Серед них на будівництво херсонського шляхопроводу заплановано 358 млн грн. Ця сума відповідала вартості первісного контракту на будівництво, який «Укратоменергобуд» отримав три роки тому.

У 2017 році фірма отримала підряд Управління капітального будівництва Херсонської ОДА на 357,69 млн грн. За ці гроші вона мала збудувати шляхопровід замість існуючого переїзду через залізницю по проспекту Адмірала Сенявіна - вулиці Залаегерсег до середини 2020 року. Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не були опубліковані, що не дозволило порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Основним акціонером з 89% акцій столичного «Укратоменергобуду» на чолі з Романом Ходіним є ТОВ «Енергетичні інвестиції» Олександра Баштаненка з Кривого Рогу. За даними системи «YouControl», до вересня 2018 року «Енергетичними інвестиціями» володіли Роман Ходін і Руслан Рудомина, а до червня 2017 року - Валерій Штогрін.

Олександр Баштаненко також володіє криворізьким ПП «Ресурс-Сталь» (припиняється) і миколаївським ТОВ «Смарт Тест» одноосібно та криворізьким ТОВ «Зелений-шлях» разом із юристкою Наталею Разиграєвою, Гіоргі Корахашвілі, Петром Решетником і Русланом Богданом. Останній - це колишній народний депутат від ВО «Батьківщина», якого в 2019 році СБУ пов'язувала з пірамідою для підкупу для Юлії Тимошенко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости