Херсонська область серед лідерів України по декількох напрямках в галузі тваринництва


31 октября 2019 года.

Традиційно перед Днем працівника сільського господарства підбиваються підсумки в різних галузях агропромислової сфери регіону. Вже маємо результати по окремих напрямках тваринництва в Херсонській області.

Херсонщина вчергове серед лідерів України по трьох напрямках

? Область знову посіла перше місце по кількості надоєного молока від однієї корови за підсумками 9 місяців 2019 року. Середній надій по регіону становить 5930кг (4720 кг - в середньому по Україні ). Цього року область на 1,8% покращила власний минулорічний результат. На окремих підприємствах області: ТОВ ТД «Долинское», ДПДГ «Асканійське», ТОВ «Світанок», ПП АФ «Промінь», ППБФ «Таврія» - надій на одну корову вже сягає більше 6300 кг.

? По виробництву яєць Херсонська область за 9 місяців 2019 року посіла третє місце в Україні - це 698,3 млн.шт. Основним виробником яєць в області є ПАТ птахогосподарство Агрохолдінг «Авангард» Білозерського району.

? За настригом вовни від однієї вівці Херсонщина традиційно є передовою: перше місце по Україні, з середнім результатом по регіону - 3,0 кг вовни, (1,0 кг - в середньому по Україні). А в таких підприємствах, як ДПДГ «Асканійське», ДПДГ «Асканія-Нова», цей показник становить більше 7,0 кг вовни від однієї вівці.

Нові потужності галузі тваринництва на підході

У 2019 році в області здійснюється реконструкція та будівництво тваринницьких приміщень, що в майбутньому сприятиме збільшенню об'ємів виробленої продукції тваринництва:

ПП АФ «Промінь» (Генічеський р-н) проводить будівництво для утримання поголів'я великої рогатої худоби, що дасть можливість збільшити виробництво молока в області на 1,0 тис. тонн щороку;
ПАТ «Птахогосподарство Агрохолдінг «Авангард» (Білозерський р-н) проводить будівництво 3-х приміщень для утримання птиці, що дасть можливість збільшити виробництво яєць курячих на 200,0 млн. шт. щороку;
ТОВ АПФ «Воронцовське» (Нововоронцовський р-н) проводить реконструкцію приміщення для утримання свиней, що дасть можливість збільшити виробництво м'яса в області на 2,2 тис. тонн;
ТОВ «Агробізнес» (Каховський р-н) продовжує будівництво приміщення для утримання 200 голів кіз, та планує нарощування обсягів виробництва козиного молока та виготовлення готової продукції (м'які та тверді сири, бринзу та йогурти) на власній сироварні з закінченим циклом виробництва. На сьогодні триває будівництво великої сироварні біля козиної ферми, куди молоко надходитиме молокопроводом, що зменшить поточні витрати на виробництво та підвищить якість готової продукції.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости