Херсонська область є передовою з підготовки військовозобов’язаних, - генерал-майор Б. Жуковський


27 января 2017 года.

Сьогодні, для обговорення роботи з організації територіальної оборони та налагодження взаємодії Збройних сил України з органами державного та місцевого самоврядування, в Херсонській обласній державній адміністрації зібрались військові комісари та посадові особи, відповідальні за формування підрозділів територіальної оборони облвійськкоматів з 5 областей: Херсонської, Миколаївської, Кропивницької, Вінницької та Одеської.

Генерал-майор Броніслав Жуковський - заступник командувача військ оперативного командування «Південь», командир ОТУ «Південь», який проводить засідання повідомив: «За підсумками організації навчань з територіальної оборони у 2016 році в Україні Херсонська область є передовою з підготовки військовозобов'язаних, які входять до складу підрозділів територіальної оборони».

Також у своєму виступі він високо відзначив особисту роботу голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва щодо підготовки підрозділів територіальної оборони. Він підкреслив: «Андрій Гордєєв є «локомотивом» втілення в життя завдань, поставлених Президентом України 31 грудня 2016 року в м. Маріуполі, щодо організації взаємодії військових та органів державної влади».

Також, генерал-майор Броніслав Жуковський зазначив, що завдяки роботі голови ОДА на території Херсонської області вирішуються усі питання з дислокації підрозділів оперативно-тактичного угрупування «Південь», які виконують бойові завдання. Він додав: «Голова облдержадміністрації разом з представниками ОДА є постійним гостем в мото-піхотних батальйонах нашої бригади в зоні проведення АТО, сприяє матеріально-технічному забезпеченню та морально-психологічній підтримці військовослужбовців, які знаходяться на передових позиціях».

В свою чергу очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «У нас у всіх справа одна. Ми раді, що гідно виконуємо, ті завдання, що ставлять перед нами Збройні сили України задля забезпечення ними кращого захисту нашої батьківщини. Жоден херсонець не хоче війни, ми хочемо стабільну та розвинену державу, частина якої є Херсонщина».

На засіданні було розглянуто досвід підготовки підрозділів ТрО у Вінницькій області, результати підготовки підрозділів ТрО у Херсонській області та обговорені проблемні питання, які виникли під час їх проведення. Також було обговорено питання змін в законодавчих та нормативно-правових актах щодо підготовки та ведення територіальної оборони.

Засідання проходитиме протягом 3-х днів задля поглиблення теоретичних знань офіцерів щодо організації територіальної оборони України та визначення основних напрямків підготовки, формування підрозділів ТрО у зоні відповідальності ОТУ «Південь».

За ініціативи голови Херсонської ОДА Генеральним штабом ЗСУ було започатковано «Єдиний всеукраїнський день стрільця».

28 січня, в останній день засідання, відбудуться практичні заняття для учасників зборів на яких на прикладі одного з підрозділів ТрО Херсонської області буде проведено «Єдиний всеукраїнський день стрільця».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости