Херсонська обласна служба зайнятості: з початку року 66 безробітних з числа ВПО знайшли роботу


4 августа 2017 года.

Серед шукачів роботи, які звертаються до Херсонської обласної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні є і внутрішньо-переміщені особи.

Спеціалісти служби зайнятості проводять комплексну інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо умов отримання соціальних послуг серед клієнтів-шукачів роботи, у т.ч. і серед внутрішньо-переміщених осіб. Для цієї категорії громадян спрощено процедури набуття та поновлення статусу безробітного, надання соціальних послуг та виплати матеріального забезпечення, доповнено перелік поважних причин нез'явлення до центру зайнятості в умовах настання надзвичайної ситуації.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, вирішення проблем вимушених переселенців на ринку праці залежить не лише від активної політики держави, а й від самої людини: її мобільності, активності, прагнення до навчання, роботи та нового життя. А спеціалісти служби зайнятості завжди раді допомогти, адже питання надання людям якісних соціальних послуг, пов'язаних з працевлаштуванням, завжди знаходяться в центрі уваги обласної служби зайнятості.

Упродовж січня-липня 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалась 181 особа з числа внутрішньо-переміщених осіб. Спеціалісти центру зайнятості особисто спілкуються з кожним клієнтом, використовують індивідуальний підхід та надають всебічну допомогу у працевлаштуванні. Кожному із внутрішньо-переміщених осіб було здійснено підбір вакансій та запропоновано роботу. Так, з початку року за направленням служби зайнятості 66 безробітних з числа внутрішньо-переміщених осіб знайшли роботу.

Теги: впо
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости