Херсонська міськрада звернеться в поліцію щодо забудови на Кіндійському шосе, 40


10 января 2017 года.

Херсонська міська рада звернеться до Національної поліції України та підготує позовну заяву до суду щодо знесення незаконно встановленої тимчасової споруди (ТС) на зеленій зоні за адресою вул.Кіндійське шосе, 40.

Таке рішення прийняли сьогодні на нараді з мешканцями цього будинку та керівниками відповідних управлінь і департаментів міської ради, яка пройшла під головуванням Володимира Миколаєнка, повідомляє сайт міської ради.

"Строк дії паспорту прив'язки тимчасової споруди на Кіндійському шосе, 40 закінчився ще в квітні 2015-го року. Херсонська міська рада його не подовжила. Але згідно наявних у власника документів видно, що паспорт прив'язки начебто діючий. Розглянувши ці документи, ми дійшли висновку, що їх сфальсифіковано (печатка на документах не відповідає діючій печатці міської ради)", - зазначив директор департаменту містобудування та землекористування міської ради Михайло Жаров.

Про це, за словами останнього, було одразу ж повідомлено в Головне управління Національної поліції в області.

"Ми звернемося до суду із відповідною позовною заявою. Будівництво має бути припинене, а тимчасова споруда - знесена. Ніякого будівництва на зелених зонах не має бути", - підкреслив Володимир Миколаєнко.

"Ніякого будівництва на зелених зонах бути не повинно, - зазначив міський голова. - Сьогодні ж будуть підготовлені заяви до відповідних інстанцій".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости