Херсонська міська рада звернула увагу спостерігачів ОБСЄ на нестабільну ситуацію із безпекою у Херсоні


15 ноября 2016 года.

Херсонська міська рада звернула увагу спостерігачів ОБСЄ на нестабільну ситуацію із безпекою у Херсоні. Сьогодні на зустріч міського голови Володимира Миколаєнка, в.о.заступника міського голови Андрія Щербини з членами моніторингової місії ОБСЄ прийшлитакож депутати Херсонської міської ради від Опозиційного блоку Єгор Устинов та Артем Кияновський.

Мета візиту депутатів - привернути увагу спостерігачів ОБСЄ до дестабілізації ситуації у депутатському корпусі та Херсоні загалом.

"Десь близько місяця у Херсоні діє організація, яка має всі ознаки терористичної. Її активісти, зокрема, взяли на себе відповідальність за побиття першого заступника голови Херсонської обласної ради Василя Зеленчука та підпал дверей квартири Володимира Миколаєнка. Керівництву міста та області погрожують жорстокими розправами за виконання вказівок центральної влади. Занепокоєння цією ситуацію вчора було неодноразово висловлено депутатами міської ради на позачерговій сесії. І, безперечно, вона мала б привернути увагу співробітників спецслужб. Проте ми не отримали ніяких коментарів від правоохоронних органів", - зауважив Артем Кияновський.

Натомість, за словами депутатів, СБУ було втягнуто у політичні інтриги членами фракції БПП у міськраді.

"Опозиція у Херсоні постійно відчуває на собі тиск зі сторони провладної партії. Варто нам лише заявити про незгоду з якимись рішеннями, ми одразу ж отримуємо повістки на допити в СБУ або ж заводяться кримінальні провадження", - додав Єгор Устинов.

Крім того, вважають депутати, що такого роду дії наносять шкоду їх репутації та розпалюють конфлікти у депутатському корпусі, вони також відволікають увагу спецслужб від вирішення реальних проблем не лише в місті, але й в області. Адже те, що сепаратистські організації можуть погрожувати, застосовувати фізичні методи впливу на керівників всіх рівнів влади, свідчить про слабку роботу спецслужб.

"Для мене є несподіваним візит депутатів від Опозиційного блоку на зустріч із представниками ОБСЄ. Та найбільше непокоїть той факт, що вони змушені сьогодні захищатися таким чином. Мені відомо про порушення кримінальних проваджень на депутатів не лише цієї фракції, а й, наприклад, Радикальної партії, за висловлення своєї позиції. Я проти того, щоб у депутатському корпусі вирішувати суперечки таким чином. Безперечно, ті, хто здійснює неправомірні дії, мають бути покарані. Але сьогодні до цього залучають навіть не правоохоронців, а СБУ. Кожен має право на висловлення своєї позиції, політичний тиск є неприпустимим", - впевнений Володимир Миколаєнко.

Спостерігачі ОБСЄ пообіцяли взяти ситуацію під пильний контроль. Більш того, відтепер вони мають намір відвідувати сесії міської ради та дослідити ситуацію детальніше.

Теги: обсе
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости