Херсонська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із ЮНІСЕФ


11 июля 2019 года.

Сьогодні Херсонська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді».

Перший заступник міського голови Ігор Козаков та керівник соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні Артур Айвазов скріпили підписами початок реалізації програми.«Мені дуже хочеться, щоб діти та молодь Херсона почувались безпечно та затишно у нашому місті, мали можливості для праці, навчання та розвитку. Міська влада робитиме все можливе для цього», - зазначив перший заступник міського голови Ігор Козаков під час підписання.

Керівник соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні Артур Айвазов підкреслив, що підписання меморандуму - відповідальний крок для Херсона, бо таким чином міська влада засвідчує готовність працювати у цьому напрямку.

Очікується, що, після реалізації всіх етапів програми, у місті буде створено чисте, безпечне та комфортне середовище для найменших жителів, а у процесі незалежної оцінки Херсон отримає статус "Громади, дружньої до дітей та молоді".

Довідка. Про намір приєднатися до глобальної ініціативи ЮНІСЕФ заявили понад 170 міст та об'єднаних територіальних громад з усієї України. Херсон став переможцем конкурсного відбору та увійшов до другої групи муніципалітетів, що будуть отримувати методологічну підтримку Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках реалізації ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді".

Партнерами ініціативи в Україні є: Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости