Херсонська малеча взяла участь у грі-екологічному форумі «Мандруємо світом природи»


7 декабря 2017 года.

Завершився 7 Міжнародний Екологічний форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета», учасниками якого були педагоги, учні та малеча із дошкільних закладів. А для діток Херсонського ясла-садку № 5 грудня 2017 року його продовженням стала гра - екологічний форум «Мандруємо світом природи».

У нетрадиційній формі у вигляді гри - подорожі природніми Королівствами Сонця, Води, Землі діти «мандрували», виконували цікаві завдання, брали участь у конкурсах, дослідах з водою, переглядали фрагменти відеороликів та мультфільмів. Малята вчилися ощадливо використовувати природні ресурси, економити електроенергію та воду, бережливо ставитися до навколишнього середовища, не смітити.

Справжньою родзинкою свята було проведення фешн-показу моди. Вбрання були виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: пакетів для сміття, газет та журналів, CD-дисків, фольги, пластикових столових приборів. Діти разом із батьками долучились до створення яскравих костюмів, проявили фантазію та креативність. Юні моделі, вихованці дитячого садочку, демонстрували свій одяг, а глядачі гучно аплодували. По завершенню усі учасники виконали пісню про необхідність бережливого ставлення до природи.

На інтерактивному навчально-виховному заході були приємні несподіванки не тільки для дітей, а й для вихователя садочку Просвірякової Людмили Павлівни, яка отримала грамоту від організаторів 7 Міжнародного Екологічного форуму За ІІ місце у конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя - сміття» .

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости