Херсонська компанія побудує завод міндобрив у Латвії


5 апреля 2019 года.

У Латвії збудують завод з виробництва українських мікродобрив. Херсонська компанія «5 Element» домовилася про спільне будівництво з литовською компанією "Biodinamika" у 2020 році, повідомляє U open EU.

Компанія «5 Element» була заснована у 2016 році на Херсонщині. В місті Гола Пристань виробляють екологічно чисті мінеральні мікродобрива для ґрунту, але найближчим часом планують розширювати свої виробничі потужності, відкриваючи заводи по всьому світу.

"Ми вже провели перші переговори з компанією "Biodinamika" про спільне будівництво заводу з виробництва препаратів "5 Element" у Латвії у 2020 році. Європейські партнери мають свої препарати гуміти, які діють частково на рослину, тому вони із зацікавленням протестують нашу продукцію. Побудувавши завод у Латвії, "Biodinamika" зможе забезпечувати товарами 6 країн: Білорусь, Нідерланди, Швецію та країни Балтії", - розповів Володимир Білий, генеральний директор компанії 5 Елемент - 5 Element.

Щоб реалізувати цей проект, збираються інвестувати в будівництво 100-120 тис. євро, які, за підрахунками, окупляться через рік.

Окрім того, про створення спільних виробництв паралельно ведуться переговори з партнерами із Індії, США, Іспанії і Китаю, де в даний момент проходить реєстрація торгової марки «5 Element». А вже в цьому році буде побудований завод на Кіпрі, звідки українські препарати будуть поставлятися в усі країни Європи.

"Таким чином, наша компанія реалізує спеціально розроблену стратегію створення виробництв у інших країнах, подібну до тої, що використовує Coca-Cola. Технологія виробництва препаратів - українська, вона вже запатентована, а заводи по виробництву будуть розташовані в інших країнах. При цьому всі філії будуть створені під брендом «5 Element». Так за нашими планами через 5 років ми займемо 5% світового ринку в органічному сегменті", - додав Володимир Білий.

В Україні 5 Element сьогодні займає не більше 1% ринку, але на думку Володимира Білого, цей відсоток буде рости і максимальний старт 5 Elementa в Україні запланований на осінь.

Теги: завод
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости