«Херсонська Європерспектива» запрошує до комунікаційного майданчику


28 марта 2018 года.

24-25 березня 2018 року відбулась сесія проектного планування «Херсонська Європерспектива». На заході були присутні 150 учасників (31 особа - представники ГО , 45 осіб - представники органів державної влади та місцевого самоврядування, 74 особи - представники регіонального бізнесу та вищих навчальних заходів).

Учасники сесії ознайомилися із презентаціями найбільших грантових програм ЄС та отримали практичні консультації від координаторів програм під час панельних дискусій. Також усі бажаючи презентували власні проекти та отримали консультації щодо шляхів підвищення їх конкурентоспроможності.

По завершенню заходу було прийнято рішення про створення комунікаційного майданчику, завдяки якому буде відбуватися постійне інформування щодо усіх нових можливостей найбільших програм ЄС: відкриття нових проектів, оголошення конкурсів, проведення профільних тренінгів, практичних семінарів, тощо.

«Сесія проектного планування є першим кроком в реалізації низки проектів, спрямованих на інформування, поширення нових знань та досвіду, побудову комунікацій та нетворкінг, об'єднання, співпрацю та командоутворення між громадськістю, владою та бізнесом», - зазначив ініціатор проведення сесії, Артур Мадатян.

Він також наголосив, що створення на базі «Херсонської Європерспективи» віртуального офісу для проведення консультацій та комунікаційного майданчику для обговорення ідей значно підсилить можливості регіональних команд у напрямку залучення ресурсів від ЄС.

Для того, щоб долучитися до комунікаційного майданчика «Херсонська Європерспектива» та отримувати усю цікаву та корисну інформацію щодо найбільших програм ЄС - потрібно зареєструватися на сайті проекту: http://www.projectsession.org.ua.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости