Херсонська дитячо-юнацька спортивна школа №6 пройшла атестацію


6 июля 2016 года.

У травні-червні 2016 року здійснено державну атестацію Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради, повідомляє управління освіти Херсонської міської ради.

До визначної події колектив під керівництвом беззмінного керівника - лідера Галини Дмитрівні Метели підійшов із сучасним баченням розвитку вихованців та плідними спортивними здобутками.

Роботу своїх гуртків ДЮСШ № 6 організовує на базах загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, власній базі, спортивних комплексах міста, а саме: гімназій № 1, 3, 6, НВК № 56, ЗНЗ № 28, 30, 31, 45, 50, 53, 57, ХВУФК, спортивному клубі «Спортлайф», клубі «Ультиматум». У закладі створено безпечні та комфортні умови для вихованців.

У ДЮСШ № 6 працює шість відділень спортивного напряму: гімнастики художньої, волейболу пляжного, стрибків на батуті, плавання, кікбоксингу, з 1 квітня 2016 року відкрито відділення таїландського боксу. У 2015/2016 навчальному році забезпечено роботу 87 груп, в яких займалося 1633 вихованці.

У закладі працює психологічна служба, консультації надаються як вихованцям, так і батькам закладу.

ДЮСШ № 6 - єдиний позашкільний навчальний заклад спортивного напряму в Україні, який протягом більше ніж десяти років здійснює інклюзивні заняття для дітей з особливими потребами. У навчальних групах займаються 15 вихованців: 8 з них з ураженням опорно-рухового апарату, 7 слабочуючих. Протягом трьох останніх років спортсмени з особливими потребами показують результати світового рівня: дві вихованки - Мерешко Єлизавета та Олена Савченко входять до основного складу параолімпійської збірної України. Мерешко Є. виборола на чемпіонатах світу та Європи 11 золотих, 6 срібних, дві бронзові медалі, встановила два рекорди світу. У серпні 2016 року спортсменка братиме участь у ХV літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Послідовна та виважена робота з підготовки вихованців на відділеннях закладу дає високі спортивні результати: протягом трьох років 6348 вихованців брали участь у 220 змаганнях різних рівнів, 1569 з них стали переможцями: у 127 обласних змаганнях - 1295 переможців, у 51 змаганні всеукраїнського рівня - 254 переможці, 20 вихованців закладу стали переможцями 14 змагань міжнародного рівня.

За три роки підготовлено 1378 спортсменів масових розрядів, 128 вихованців першого розряду, 88 кандидатів у майстри спорту України, 13 вихованцям присвоєно звання «Майстер спорту України», 3 - «Майстер спорту України міжнародного класу».

У рейтингу зі спортивної майстерності за 2014 рік серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Херсонської області з олімпійських видів спорту, ДЮСШ № 6 посіла перше місце, з неолімпійських видів спорту - друге місце.

Колектив ДЮСШ № 6 сповідує сучасний стиль і креативні методи роботи позашкільного навчального закладу спортивного напряму, що сприяє наданню освітніх послуг високої якості, досягненню найвищих спортивних результатів вихованцями на рівні міста, області, України.

Всебічну підтримку своєї діяльності ДЮСШ знаходить в управлінні освіти Херсонської міської ради, яке робить своє можливе для створення належних умов для функціонування позашкільного навчального закладу спортивного напряму.

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости