Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання на суму 139 тис. грн


25 июня 2019 года.

19 червня в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася офіційна передача медичного обладнання, закупленого за благодійні кошти. Заклад отримав фотометричний аналізатор гіпербілірубінемії, двоканальний шприцевий дозатор, шприцевий насос та 2 портативні монітори пацієнта. Для цього лінія магазинів EVA в рамках постійно діючого проекту «Orange Days», що тривав всього 4 дні, зібрала 139 тис. грн. Нове обладнання буде використовуватися для лікування передчасно народжених дітей, що перебувають у відділенні виходжування новонароджених недоношених дітей.

«Щороку в області передчасно народжується близько 800 недоношених дітей, з них більше 300 діток проходить через наш заклад, де вони отримують медичну допомогу. Недоношені діти мають критичні стани і потребують особливих умов догляду, медичної допомоги і особливого обладнання. Нам вкрай потрібні інфузомати, монітори, аналізатори гіпербілірубінемії», - відзначила головний лікар закладу Інна Холодняк.

Довідка. В Україні близько 10% дітей народжуються передчасно, з них виживають 85%. Лікування діток, які народилися до 28 тижнів вагітності коштує до 20 тис. грн. на день. Частково ці витрати покривають держава, обласний бюджет, але допомога благодійників зайвою не буває.

Керівниця PR відділу лінії магазинів EVA Олександра Гнатик зазначила, що національна програма «Orange Days» триває ще з 2015 року і за цей час компанія зібрала більше 1,2 млн. грн, що були спрямовані 11 перинатальним центрам та дитячим лікарням України. отримують кращу допомогу з новим та якісним обладнанням», - зазначила Олександра Гнатик.

Наразі у відділенні перебуває 13 діт, ейщо народилися недоношеними.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости