Херсонська бібліотека №3 запрошує на Фестиваль Європейського кіно

Херсонська бібліотека №3 запрошує на Фестиваль Європейського кіно
20 / 06 / 2017

За ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та підтримки компанії "Атхауст Трафік" і Всеукраїнської Бібліотечної Асоціації з 26 червня по 6 липня у багатьох містах України пройде Фестиваль Європейського кіно, створений задля популярізації та ознайомлення українців з призерами, новинками та хітами європейського кіноматографа.

30 червня та 1 липня фестиваль завітає у Херсон, де на базі бібліотеки-філії №3 Херсонської централізованої бібліотечної системи (вул. Робоча, 76а) буде проведено три безкоштовні кінопокази.

30 червня о 14:00 у читальному залі бібліотеки відбудеться показ французького фільму "Одіссея"(2016).

Хронометраж фільму - 122 хв. Жанр: пригоди, біографія. Режисер: Жером Салль («Ларго Вінч: Початок»). У ролях: Ламбер Вільсон («Бум-2»), П'єр Ніне («Ів Сен-Лоран», «Франц»), Одрі Тоту («Амелі», «Коко до Шанель»). Вікове обмеження: 12+.

Історія легендарного Жака-Іва Кусто. «Одіссея» – наймасштабніший пригодницький проект сучасного французького кіно. Історія героя, який відкрив людству «другий космос». Його експедиції надихнули мільйони. Його головна подорож залишилося таємницею. Першопроходець. Мрійник. Бунтар. Легендарний Жак-Ів Кусто: його корабель, його відкриття, його справжня Одіссея.

1 липня покази фільмів відбудуться у дискусійному кіноклубі (бібліотека-філія №3, абонемент для юнацтва). 

О 14:00 - показ фентезі "Казка Казок" (2015). Країна: Італія, Франція, Великобританія. Хронометраж - 125 хвилин. Режисер: Маттео Гарроне ("Гоморра").У ролях: Сальма Гайєк, Венсан Кассель, Тобі Джонс, Джон Сі Райлі, Ширлі Гендерсон.Вікове обмеження: 16+.

Світ величних замків, де правлять королі і королеви, де живуть прекрасні принцеси і хоробрі принци, світ чаклунів і фей, страшних монстрів, старих праль і придворних. Казка оповідає про три сусідні держави. У одній із них править король, бабій і розпусник, у другому - принц, душею якого оволодів дивовижний звір, у третьому - королева,яка ніяк не може стати матір'ю. Усі вони - герої цієї вільної інтерпретації відомих казок Джамбаттиста Базиле. 

О 16:30 - показ комедійного фільму "Надновий Заповіт"(2015). Країна: Бельгія, Франція, Люксембург. Хронометраж: 113 хв. Режиссер: Жако ван Дормель. У ролях: Пілі Груан, Катрін Деньов, Бенуа Пульворд, Франсуа Дамієнс. Вікове обмеження: 16+.

Так, Бог існує. Але він зовсім не такий, яким ми його уявляли. Він живе в Брюсселі і у нього є не тільки син, але й дочка.Вона тікає з дому та вирушає у наш світ шукати пригод та випробовувати терпіння свого батька на міцність. Але чи на довго його вистачить?..  

Вхід на усі покази у рамках фестивалю - безкоштовний. Адреса бібліотеки : вул. Робоча, 76а. Телефон: 42-91-07.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости