Херсонська "Батьківщина" знову хоче захопити водоканал


9 февраля 2017 года.

Депутат Херсонської міської ради від "Батьківщини" Дмитро Ільченко зареєстрував проект рішення Про створення Наглядової ради МКП ВУВКГ міста Херсона. Документ опублікований на сайті міської ради.

В проекті сказано, що Наглядова рада має забезпечити належний контроль за діяльністю комунального підприємства. Втім, ознайомившись із документом детальніше, нескладно зрозуміти, що представник "Батьківщини" пропонує запровадити по суті альтернативний менеджмент на стратегічно важливому для міста підприємстві. 

Згідно з документом, який пропонує Ільченко, Наглядова рада наділяється широкими повноваженнями: погодження керівника КП, втручання у фінансову і господарську діяльність, залучення сторонніх людей до оцінки діяльності підприємства. Пропонується, що до складу ради входитимуть представники фракцій у міській раді та, за певних умов, представник громадської ради при міському голові.  

Нагадаємо, такі ж зміни до статуту міськводоканалу Ільченко пропонував минулого року. Тоді його ініціативу депутати не підтримали. "За" проголосували лише 10 депутатів.  

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости