З 21 вересня по 1 жовтня в італійському місті Пескара проходить Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів.
Про це МОСТу повідомила тренерка Херсонського фахового спортивного коледжу Тетяна Насонова.
Зазначається, що Україну на змаганнях представляють 60 спортсменів-ветеранів.
Зокрема, у змаганнях беруть участь троє херсонських спортсменок – Тетяна Насонова, яка наразі проживає у Херсоні, а також Людмила Пушкіна та Наталія Туришева.
Відомо, що переможницею у штовханні ядра стала Тетяна Насонова з результатом 13,64 м. Також спортсменка виборола “бронзу” у метанні ваги з результатом 13,85 м.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/31335ea0-2648-47d8-a7b9-1520f0fa31a8.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/9346c4c1-0075-455e-91de-11c04867b410.jpeg)