Херсонська обласна військова адміністрація зобовʼязала голів громад області звітувати про всі заходи, організовані органами влади та іншими організаціями.
Відповідні таблиці, які мають заповнювати посадовці, розіслали керівникам.
В таблицях мають бути внесені данні про всі заходи, з вказанням, з якою нагоди вони їх проводять. По кожному заходу має бути внесена кількість учасників, форма проведення та які були позаштатні ситуації .
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/whatsapp-image-2023-02-16-at-22.28.02-1024x771.jpg)
Окремо хтось в громадах має фіксувати заходи, які проводять провладні громадсько-політичні сили.
І в окремій таблиці посадовці мають фіксувати данні про захjди, проведені опозиційними силами.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/whatsapp-image-2023-02-16-at-22.28.14-1024x771.jpg)