Працівники Херсонської обласної універсальної бібліотеки імені Гончара «консервують» будівлю закладу, а також рятують від холоду вологи та можливих обстрілів фонди, техніку і витвори мистецтва.
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці бібліотеки.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/321795581_693237425496863_4498289445531767623_n-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/321650291_1425346777994271_8317420165121868820_n-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/321670973_723347969205233_5856743118904727539_n-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/321764444_5689130957841534_3090661377666350025_n-1024x683.jpg)
Працівники закладу культури зараз намагаються власними силами «законсервувати» приміщення, яке сильно постраждало від обстрілу в листопаді 2022 року.
Також повідомляється, що, крім книг та техніки, переміщуються в безпечні місця і твори херсонських художників і скульпторів, які експонувалися в бібліотеці.
Нагадаємо, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Гончара – серед закладів, будівлі яких місцева влада планує законсервувати, поки не припиняться ворожі обстріли міста.